affirmation, awareness, Change, LIFE COACHING, meditation, motivation, reprogramming, self-improvement

Trochę o tym, co u mnie.

Ciekawy za mną tydzień, i mogłoby się wydawać, że nic nie napisałam bo pusto na blogu, a tak na prawdę pisałam i pracowałam jeszcze więcej niż wcześniej. Powstał Podcast SŁOWA MAJĄ MOC, który już można znaleźć na YouTube, Spotify i na Apple Podcast.

Nagrałam afirmację na przyciąganie miłości o którą wielu z Was pytało po tekście na blogu o odnajdywaniu prawdziwej miłości – https://agacieslak.com/…/jak-odnalezc-prawdziwa-milosc…/ Afirmacja jest na podstawie tej mojej, tej co u mnie zadziałała, ale napisałam ją w bardziej generalny sposób, aby mogła pomóc i działała u większej ilości osób.

🎶🎶 Nawet legalnie kupiłam muzykę z częstotliwością 528 Hz, uznawaną za częstotliwość do manifestowania cudów. Ta częstotliwość przynosi przemianę i zwiększoną ilość energii miłości, jasność umysłu, świadomość, aktywną kreatywność i wewnętrzny spokój. Razem z moją afirmacją, działa jeszcze lepiej. Jeśli ktoś ma ochotę na afirmacje w postaci mp3, tak aby sobie ściągnąć i odsłuchiwać, poproszę o maila na kontakt@agacieslak.pl i ją Wam wyślę. https://www.youtube.com/…/UCIkcAoo2PUMXNBFNAVdpCYg/videos

✍️ I dalej powstają nowe teksty, podcast i nowe afirmacje. Planuję minimum jeden tekst i jeden podcast w tygodniu. Afirmacje mniej regularnie, ale też będą się pojawiać nowe. Jedną już kończę, Afirmację Harmonii w Życiu.

✍️✍️Dalej pracuję nad stroną internetową, która to wszystko połączy, szukam dobrego grafika, jeśli macie kogoś do polecenia, poproszę. Dziś bez dobrych zdjęć i grafika ani rusz, także chętnie popracuje z kimś poleconym.

✍️✍️✍️Pracy mnóstwo a zmęczenia brak, jest jakoś tak fajnie, że jak się zaczyna robić swoje, tak totalnie, na 200% z siebie, to to już nie męczy, to sobie po prostu płynie. I pewnie że czasem są wątpliwości, plus wymagania etatowej pracy powodują, że idzie wolniej niż bym chciała, ale i tak płynie, i jestem w tym wszystkim cała ja.

A dziś o tym trochę w nawiązaniu do ostatnich tekstów o szukaniu pomocy i następnego nad którym pracuję o psychoterapii, czyli moje: Z czym do kogo?

Nie byłabym tu gdzie jestem teraz, w tym momencie w którym robienie tego co robię jest po prostu byciem sobą gdyby nie przeróżne próby i metody pracy nad sobą.I ja wiem i często słyszę, że ludzie gdzieś nie idą bo nie, na terapię NIE, bo ktoś pomyśli że wariat, do psychiatry NIE, bo tam to tylko leki i mi zmienią osobowość, na medytacje, czy jogę NIE bo to dla nawiedzonych i tak dalej, i tak dalej.

A ja mam jakoś tak odwrotnie 😀

Mam w sobie absolutny brak blokad przed próbowaniem nowych rzeczy, a wręcz przeciwnie próbuje i sprawdzam wszystkie techniki, praktyki i metody rozwojowe, które stają na mojej drodze. Sprawdzam z ciekawości i potrzeby doświadczania. Gdyby ktoś opracował jakoś, że stanie na głowie i plucie za siebie otwiera ostatnią czakra to ja tez spróbuje, koniecznie, wszystko co coś mówi o mnie samej, o ludziach i o tym jak rozwijać i ulepszać swoje życie przyciąga mnie jak magnes. To dzięki temu nieustającemu próbowaniu udało mi się diametralnie odmienić swoje życie i osiągnąć stan szczęścia, a co najlepsze mam wrażenie ze dalej jest tego nadal więcej i więcej i są możliwości i kolejne poziomy rozwoju i przebudzania.

A kto mnie zna, ten wie, że silnie stąpam po ziemi, jestem urodzonym analitykiem, od 10 lat w mojej etatowej pracy uczę ludzi analizy finansowej. I właśnie tak, w analityczny i racjonalny sposób podchodzę do rozwoju osobistego i duchowego. Próbuję i potrafię wytłumaczyć jak i dlaczego pewne praktyki działają a inne nie, chociaż zazwyczaj jest tak że to od nas zależy co zadziała, tzn jedne praktyki u nas zadziałają a inne nie.

Chciałam Wam dziś napisać czego spróbowałam, jak wiele różnych rzeczy już było, totalnie alternatywnych czasami albo pospolitych jak ten popularny coaching. Te wszystkie rzeczy, techniki i metody sprawiły, że jestem tu gdzie jestem i zaczynam się tym wszystkim dzielić.

❤️❤️👉 Od 10 lat interesuję się tematyką rozwoju, a ostatnie kilka lat poświęciłam na kursy i zrozumienie jak pomoc innym, jak pomoc odkryć i zrozumieć siebie, jak wprowadzać zmiany i podążać za marzeniami. Lista rzeczy których próbowałam chyba nie ma końca, ale spróbuję powymieniać, oczywiście medytacje i afirmacje, to na początek, uczestniczyłam w kilku kursach medytacji, i w różnej formie praktykuje prawie codziennie. Afirmacje pisze, słucham, nagrywam, konsultuje i piszę na zamówienie – uwielbiam afirmacje i siłę jaka jest w prostocie tej metody. Nauczyłam się czym są i jak działają czakry, praktykowała kundalini jogę, prace z oddechem, medytacje oddechową metoda SOMA, próbowałam ustawień Hellingerowskich. Pracuje z wizualizacja, z metoda przeprogramowywania podświadomości Fast Track Techinque. Ćwiczę i uczę miłości do siebie. Interesują mnie kryształy i numerologia, zapoznałam się nawet z chińską numerologia, która wyznacza przychylne nam liczby, które to zaleca się mieć w numerze telefonu czy PINie do karty. Ostatnio miałam robiony odczyt z kronik Akaszy i Soul Body Fusion, a już jutro zaczynam kurs pracy z wewnętrznym dzieckiem, miedzy innymi z takim technikami jak hipnoza czy journaling. Z bardziej psychologicznej strony, pracowałam z psychoterapeuta i coachem, sama ukończyłam dwa kursy coachingowe, Life Coaching i Executive Coaching. Uwielbiam te proste niesamowite metody jak prowadzenie dziennika pozytywnych doświadczeń, który zmienia kierunek naszej uwagi na pozytywne aspekty życia. Plus oczywiście nieskończona ilość książek, rozmów, wywiadów i wszystkiego co ogólnie dostępne. Nawet nie wiem czy to już wszystko, pewnie było tego więcej.

Najważniejsze tutaj jest to, że próbowanie nie boli, o to właśnie chodzi w życiu, o doświadczanie, poznanie siebie. I nie ważne co inni powiedzą, ważne jak Wy się czujecie. Jeśli jest coś co sprawia, że czujecie się lepiej, co powoduje poprawę, róbcie to i nie patrzcie na nikogo. Nasze życie to nasza sprawa, a co ludzie powiedzą, to naprawdę tylko i wyłącznie ich problem.

Pozdrawiam Was serdecznie

Aga Cieslak

https://www.youtube.com/channel/UCIkcAoo2PUMXNBFNAVdpCYg/videos

Reklama

1 myśl w temacie “Trochę o tym, co u mnie.”

  1. Jak ja się cieszę, że do mnie „przyszłaś”! Dziękuję za to, że dzielisz się swoją mocą i talentem. Dziękuję, że Ci się chce. Dziękuję za to, że przeszłaś drogę, którą przeszłaś. UBUNTU! ✨

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s