Home – Aga Cieślak

Cześć, witaj na moim blogu, ja nazywam się Aga Cieślak i od ponad 10 lat zajmuję się rozwojem, zarówno ze strony psychicznej, jak i duchowej. Przez te 10 lat spróbowałam i praktykowałam niezliczoną ilość ćwiczeń, metod i praktyk mających na celu pomóc w zrozumieniu i rozwijaniu siebie. Od 7 lat mieszkam też w Azji, w Malezji, wiec moje praktyki pochodzą zarówno z kultury wschodu, jak i zachodu. Udało mi się radykalnie odmienić swoje życie i osiągnąć stan szczęścia.

Ostatnie kilka lat poświęciłam na kursy, naukę i zrozumienie jak pomóc innym, jak pomóc odkryć i zrozumieć siebie, wprowadzić zmiany, podążać za marzeniami i rozwijać się duchowo. Piszę tutaj o różnych aspektach samo-rozwoju, dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Wszystkie opisane praktyki sama wprowadzałam w życie i wiem jak wiele dobrego przyniosły, dlatego chcę dzielić się z innymi.

Moje ulubione tematy to samoocena, wiara w siebie i miłość do siebie samego, zmiany w życiu oraz motywacja do ich wprowadzania, samodzielne rodzicielstwo i zarządzanie czasem, poszukiwanie i odnalezienie prawdziwej miłości a także życie w pełni, spełnieniu i radości dzięki pracy nad sobą i poświęceniu uwagi na własny rozwój. Interesują mnie wszystkie aspekty rozwoju, ale najwięcej czasu poświęcam na afirmacje i to jak ważne jest pozytywne mówienie do siebie samego. Tworzę afirmacje na zamówienie w oparciu o konsultacje i preferencje klienta. Jeśli interesuje Cię własna, spersonalizowana afirmacja, napisana tylko dla Ciebie, zapraszam do kontaktu.

Moje pisanie, blog i afirmacje to pasja, którą cały czas rozwijam. Jeśli zachcesz mnie wesprzeć, zapraszam serdecznie na mój profil na PATRONITE. https://patronite.pl/AgaCieslak?podglad-autora

Latest from the Blog

Afirmacja USYPIANKA dla KOBIET.

Kochane Dziewczyny, Połączyłam tutaj dla Was kilka technik. Jest relaksacja, medytacja, praca z oddechem oraz praktyki wdzięczności, no i są afirmacje. Usypianka powstała na trudności z zasypianiem, gonitwę myśli przed snem lub zamartwianie się tym co się wydarzyło czy co się wydarzy. Słuchanie przed snem ma nas zrelaksować, uśpić oraz pozbawić negatywnych myśli, ale będzie… Czytaj dalej Afirmacja USYPIANKA dla KOBIET.

Prawo przyciągania w praktyce.

Prawie wszyscy słyszeli kiedyś o prawie przyciągania. I bardzo dobrze, bo to prawo działa cały czas. Tak to jest z prawami, nie możemy się wypisać i powiedzieć nie biorę w tym udziału, np z prawa grawitacji. Grawitacja działa czy my sobie tego życzymy czy nie. Tak samo jest z przyciąganiem, to co myślimy, to co… Czytaj dalej Prawo przyciągania w praktyce.