affirmation, awareness, Change, self-improvement, Spirituality

JA WIDZĘ

Dawno nie było już analizy afirmacji. A zatem wracamy do afirmacji Harmonii, Pełni i Równowagi, kolejna jej część to JA WIDZĘ. Wszystkie poprzednie można znaleźć w postach na facebook albo tutaj, na blogu.

JA WIDZĘ

Tutaj już jesteśmy trochę w sferze magii, magii każdemu dostępnej, ale opuszczamy już świat naszych podstawowych potrzeb. Zbudowaliśmy sobie dom na ziemi, od fundamentów bezpieczeństwa, przez prawo do czucia, przez działanie i i odpowiedzialność za swoje życie, miłość doszliśmy do naszego mówienia, czyli etapu który połączył to co wewnątrz nas z tym co na zewnątrz, ze światem. Wszystko to jest bardzo uziemione, to bardzo ludzkie, przyziemne potrzeby, a na etapie JA WIDZĘ zaczynamy patrzeć w niebo, w to co dla nas dostępne poza światem doświadczalnym, widzialnym fizycznie.

JA WIDZĘ to widzenie więcej niż mogą zobaczyć nasze oczy, to czakra trzeciego oka, czakra intuicji, tutaj zaczynamy widzieć nasz cel w życiu, nasze powołanie i drogę.

Czy praca nad naszą intuicją i sensem życia jest potrzebna każdemu, oczywiście nie, można bez tego przejść przez życie, ale jeśli jest w Tobie taka potrzeba aby wiedzieć, po co tu jesteś , co masz w życiu robić i jak to wszystko działa, to za tą potrzebę jest właśnie odpowiedzialna przestrzeń trzeciego oka.

Co nam może dać praca nad tą potrzebą?

Na początek możemy wzmocnić swoją intuicję, czasem coś czujemy i wiemy że się wydarzy, bez wytłumaczenia i przyczyny. Mi się kiedyś 3 tygodnie wydawało że coś się mi się stanie w kostkę, aż tak dziwnie czułam tę część ciała, no ale wchodziła racjonalizacja i że nie wiem która kostka i kiedy coś się stanie, a najchętniej to jak temu zapobiec. To intuicyjne uczucie przyszło kilka razy, potem zapomniałam, aż do dnia kiedy potknęła się na parkingowym chodniku i kostka była skręcona. Intuicję można sobie wyćwiczyć i wzmocnić. Mi się udało osiągnąć taki poziom pracy z intuicją że wiem dużo rzeczy, marzy mi się teraz kolejny, że jeśli wiem już że skręcę kostkę to teraz bym chciała wiedzieć jak temu zapobiec, może kiedyś i takie czary mi się uruchomią. Póki co intuicja działa, np widziałam twarz mojego partnera zanim go spotkałam, kilkakrotnie, przez ułamki sekund, ale zapamiętałam tę twarz i wiedziałam, że to on i że już niedługo. Czyli praca z intuicja może nam dać jakieś informacje z przyszłości, jest też taką naszą ochroną, i da nam znak że coś się może wydarzyć. Czy możemy czemuś zapobiec, czasami tak, np gdy intuicja nam mówi żeby wracać do domu inną drogą, tylko zazwyczaj, przynajmniej ja jeszcze nie wiem co by się stało gdybym wybrała swoją standardową drogę. Wzmocnienie intuicji wymaga zaufania do niej, intencji i chęci jej obudzenia, to trochę tak jak mięsień, trzeba sobie poćwiczyć. I zacząć słuchać swojego wewnętrznego głosu.

Z pracy i poszukiwań w obszarze trzeciego oka dowiadujemy się jaki jest nasz cel w życiu, odnajdujemy swoją drogę życiową i wszystkie nasze wcześniejsze doświadczenia, czy umiejętności nagle układają się nam w całość i w odpowiedź po co my Tu jesteśmy i co mamy robić. Jak to odnajdziemy dostajemy energetycznego kopa, w obszarze naszego celu życiowego, mamy energię, nie męczymy się, to wtedy kiedy praca jest byciem i chcemy tylko więcej i więcej. U mnie było to odkrycie pisania afirmacji na zamówienie, połączyły się wszystkie moje naturalne umiejętności i doświadczenia, od tego że ludzie przychodzili do mnie z problemami odkąd byłam nastolatką, przez to że miałam potrzebę pójścia na kursy coachingowe, chociaż nie widzę siebie w roli coacha, ale kursy nauczyły mnie jak o problemach rozmawiać i dokopywać się do przyczyny, jeszcze od podstawówki pisałam wiersze, uwielbiałam pisać, i tyle razy w życiu słyszałam że mam radiowy głos, a odkąd nagrywam to też przychodzą informacje od was że głos fajny, chociaż ja czuje że tutaj jeszcze muszę popracować. Jest tego więcej, nawet to co przeszłam, zmiany, emigracja, rozwód, samodzielne rodzicielstwo, kariera, samotność, załamania, było tego sporo, ale wszystko prowadziło mnie do tu i teraz, do odnalezienia tego co ja chcę robić. Puzzle życia poukładały się w całość i jak na to wszystko patrzę z perspektywy to wiem że każdy etap był konieczny i miał większy sens. Poczucie sensu w życiu, połączenie kropek i odnalezienie swojej drogi życiowej też pochodzi z pracy nad wiarą że jest więcej niż oczy widzą.

A co jeszcze? Uświadomienie sobie że nie jesteśmy tylko ciałem, ale nie na poziomie że każdy ma duszę tylko na takim poziomie nazwijmy to podwójnego życia. Jednego tutaj, mocno ugruntowanego i fizycznego a drugiego życia duszy, i większej perspektywy że jest tu w świecie fizycznym aby moja dusza mogła doświadczać i przejść swoją drogę. Czyli tutaj mamy nie tylko świadomość, ale zaczynamy sobie żyć w dwóch światach na raz materialnym i fizycznym oraz duchowym, wewnętrznym.

Co można zrobić żeby potrzeba zrozumienia siebie, drogi swojej duszy i wzmocnienia intuicji stała się naszą rzeczywistością? Na pewno pracujemy tutaj z medytacją, prowadzoną czy w ciszy kiedy po kilku oddechach po prostu skupiamy uwagę na trzecim oku, pracujemy z afirmacjami wzmacniającymi intuicję, a dla mnie dużym krokiem w połączenie z duszą była książka “Wędrówka dusz” Michael Newton. Jeśli jesteś na etapie poszukiwań i zrozumienia swojego istnienia, polecam z całego serca. I oczywiście zapraszam do Afirmacji Harmonii, części JA WIDZĘ.

Spójrzcie na recenzje w empik – https://www.empik.com/wedrowka-dusz-tajemnice-zycia-po-zyciu-newton-michael,p1236293930,ksiazka-p

⭐⭐⭐

JA WIDZĘ

Jestem obecna i spokojna. Wiem, że wszystko co mnie spotyka ma sens. W każdym wydarzeniu odnajduję lekcję i cel. Wszystko co się wydarza, wydarza się tylko dla mojego dobra. Moja intuicja jest silna i staje się co raz wyraźniejsza. Z każdym dniem słyszę moją intuicję co raz lepiej, i potrafię jej słuchać. Podążam za moim wewnętrznym głosem, za moją intuicją co raz bardziej. Wiem, że jest więcej niż widzą moje oczy. Widzę mój świat zewnętrzny i wewnętrzny. Żyję i jestem obecna w obu tych światach. Łączę światy, wiem że one współistnieją i wpływają na siebie dla mojego dobra. Ufam mojej intuicji a ona mnie prowadzi.

Afirmację Harmonii, Pełni i Równowagi można odsłuchać na YouTube lub Spotify. https://youtu.be/d58AdyyNPCY

https://open.spotify.com/episode/2EWAY5FIJ7BuIUL3Viur8O?si=a3U-D-5_SNKscxrahSoaYA

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s