affirmation, Change, love, MONEY, motivation

O tym jak używać długich afirmacji, jak one działają i jak są zbudowane? 

Czasami piszecie że afirmacje za długie, i ja się tutaj zgadzam moje afirmacje są długie. Zwyczajowo uznajemy, że afirmacja to zdanie lub kilka zdań, które sobie codziennie powtarzamy. A ja piszę całe wypracowania. 

Wymyśliłam sobie inny sposób pracy z afirmacją, niż codziennie powtarzanie kilku zdań. Moje afirmacje są wypełnione po brzegi wszystkim co jest nam w danym temacie, w temacie o którym jest afirmacja potrzebne. I wcale nie trzeba ich powtarzać, ja Wam nawet powiem że ich tak do końca to nawet nie trzeba ze skupieniem słuchać, chociaż jeśli się skupimy będą działać szybciej. Wystarczy sobie włączyć rano w samochodzie czy autobusie w drodze do pracy, w drodze do sklepu, na spacerze z psem czy zakupach spożywczych. Czy wtedy kiedy górę biorą jakieś stresy i nerwy, w kolejce do lekarza, w kolejce w urzędzie. Na te afirmacje nie trzeba robić specjalnego czasu, można wykorzystać ten w którym słuchamy radia, albo jeśli wracasz do domu i najpierw włączasz telewizor, aby coś do Ciebie gadało to sobie teraz włącz afirmacje. Twoja podświadomość słyszy i słucha tego wszystkiego co tam leci w tle.

Zastanawiacie się czasami co z radia czy telewizji dociera do waszej podświadomości i jakie to powoduje konsekwencje. Ja sobie czasem robię taki test, włączam radio leci jedna piosenka myślę to nie prawda, druga – to nie prawda, wiadomości – wiem, że to czego słucham w wiadomościach nie sprawia że czuję się dobrze, reklamy – oddaje swój czas na to żeby ktoś mi mówił że potrzebuje więcej rzeczy albo jakiś leków na bóg wie co. I tak po 15 minutach moje próby słuchania radia się kończą, bo nic tam nie ma co sprawia że ja będę czuła się lepiej i miała lepszy dzień i nastrój. A afirmacja mi to robi. Afirmacja sprawia że skupiam się na swoich marzeniach, że działam, że czuje się lepiej, zmienia moją perspektywę na taką której ja chce. I też wcale nie trzeba słuchać codziennie, mojej afirmacji na przyciąganie miłości, na podstawie prawa przyciągania słuchałam kilka razy w tygodniu a po 3 tygodniach miłość pojawiła się w moim życiu. Nie obiecuje że zawsze będzie tak szybko, czasem jeśli afirmujemy w prawie przyciągania to najpierw przyjdą stare nierozwiązane sprawy do załatwienia,  ale one są tylko po to aby je załatwić i zrobić miejsce na miłość czy pieniądze.

A jak afirmacje powstają?

Afirmacje generalne bazują na zasadach najczęstszych możliwych blokad i przekonań które nie pozwalają nam mieć w życiu tego, czego chcemy, czyli np. jeśli afirmujemy pieniądze to najczęściej nie czujemy się warci dużych pieniędzy albo gdzieś podświadomie kojarzymy je z czymś złym. Jeśli afirmujemy miłość, bo jej nie mamy, to często naszą blokadą jest brak wiary w miłość, np. zadaj sobie pytanie ile znasz szczęśliwych związków? Nie znasz i nie widzisz? To tu jest Twoja blokada, albo jej część, nie przyciągniemy miłości jeśli jej nie dostrzegamy. Tak samo jeśli nie mamy miłości do siebie, czyli w mojej afirmacji ogólnej ja próbuję dotknąć tych wszystkich najczęstszych naszych problemów i blokad, przy miłości będzie o tym że ją widzę, a nawet że czuję, że kocham siebie. Chodzi o to aby wszystkie możliwe przekonania zacząć odwracać tak aby działały na naszą stronę i wspierały nasze marzenia a nie były z nimi w sprzeczności.

Jak pracuje z afirmacją indywidualną na zamówienie?

Zaczynamy od konsultacji, które możemy zrobić w formie pisemnej, wymienić kilka maili, ale najlepiej jest spotkać się online na godzinę rozmowy. Spotykamy się i zaczynamy od wyznaczenia tych obszarów w życiu, które chcielibyście zmienić, niech to będą dwa najczęstsze – pieniądze i miłość. Ja zaczynam zadawać pytania: Co myślisz o pieniądzach? Z czym Ci się kojarzą? Itd I sobie szukamy i dokopujemy się do waszej blokującej przyczyny czy blokującego przekonania. Zdarza się że nie ma problemu z pieniędzmi i tu wszystkie nasze przekonania są pozytywne, ale jest strach przed brakiem oszczędności, wtedy piszę afirmację na poczucie bezpieczeństwa wokół pieniędzy. Zdarza się że jest przekonanie że ludzie bogaci nie są dobrymi ludźmi, więc podświadomie będziemy unikać posiadania dopóki z tym przekonaniem się nie zmierzymy. A zdarzyło mi się też tak że nic nie ma, wszystko poustawiane a przepływ pieniędzy zatrzymany i napisałam w afirmacji “Odpuszczam wszystkie niesprzyjające mi myśli i przekonania. Odpuszczam i zostawiam przeszłość.” Dosłownie dwa dni później klientka wraca z odkryciem przekonania które pozostawało nieuświadomione i w podświadomości przez 20 lat. Odkrycie polega na tym, że rodzeństwo wyszło z domu wcześnie zarabiać i robić karierę i moja klientka ze współczucia, z obserwacji tego jaki smutek i ból to przyniosło rodzicom, podświadomie zdecydowała kariery nie zrobić i nie zarabiać za dużo aby ich nie ranić. To odkrycie, silnego ukrytego przekonania, które wyszło po afirmacjach i z którym końcu jako dorosła kobieta mogła się zmierzyć, aby dalej móc przyciągać to czego potrzebuje.

Aby nasze prawo przyciągania działało musimy się zmierzyć z tym co stoi na jego drodze, co blokuje nam przepływ energii, afirmacja stworzona na podstawie konsultacji może to dla nas zrobić. I sobie gadać do nas codziennie rano, że zasługujemy na miłość i pieniądze, gadać tyle aż podświadomość dostroi się do nowego przekonania. Zapraszam was do afirmowania i pracy ze sobą, jeśli masz ochotę na spersonalizowaną afirmację proszę o maila na kontakt@agacieslak.pl

Pamiętaj zawsze mów do siebie i o sobie JEDYNIE dobrze. Kiedy Ty jesteś dla SIEBIE dobry ŚWIAT odpowiada Ci tym samym. 

Moje długie afirmacje można znaleźć na YouTube https://www.youtube.com/channel/UCIkcAoo2PUMXNBFNAVdpCYg/videos

Miłego słuchania

Aga Cieślak

https://www.facebook.com/a.j.cieslak/

kontakt@agacieslak.pl Support the show https://patronite.pl/AgaCieslak/description?podglad-autora=

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s